BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Kompleks działek budowlanych na granicy Gdyni!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 057,01 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Chwaszczyno , Rewerenda
  • Numer oferty : BU647919
  • Cena za m2 : 179.75 PLN


Kompleks działek budowlanych na osiedlu w lesie, na granicy Gdyni i Chwaszczyna!

 
LOKALIZACJA

Chwaszczyno to idealne miejsce dla ludzi ceniących dobrą komunikację z całym Trójmiastem. Bliski dostęp do obwodnicy oraz budowana trasa kaszubska zapewniają doskonałą komunikację z całym Trójmiastem. Do Chwaszczyna dojeżdżają także autobusy dzięki czemu osoby niezmotoryzowane z łatwością dojadą do domu. Świetnie rozwinięte zaplecze handlowo-usługowe oferuje mieszkańcom pełną infrastrukturę: szkołę, kościół , różne sklepy i usługi. Miłośników natury marzących o spokoju i ucieczce od wielkomiejskiego zgiełku zachwyci otoczenie lasów, bogatych w drogi spacerowe i rowerowe, a także jezioro w pobliżu, które zapewnia mnóstwo możliwości spędzania czasu wolnego, a po ciężkim dniu pracy dają możliwość złapania oddechu.

 
OPIS

Nieruchomość o powierzchni 1057 m2 położona jest w kompleksie 4 działek budowlanych, zlokalizowanych na uroczej polanie w otoczeniu lasu. Teren kompleksu jest praktycznie płaski i nieogrodzony. Dojazd do kompleksu drogą gminną. Dojazd do poszczególnych działek odbywa się prywatną drogą wewnętrzną, w której udział wliczony jest już w cenę! Media: prąd i woda znajdują się w drodze dojazdowej do kompleksu.


MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY

Dla działek zostały wydane warunki zabudowy, które określą ich przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o następujących warunkach kształtowania zabudowy:

-powierzchnia zabudowy do 12% powierzchni terenu

-powierzchnia biologiczna czynna min 25% powierzchni terenu

-wysokość zabudowy - 9m

-dach budynku mieszkalnego, dwuspadowy o spadku 35-45 stopni

-nad częścią garażową dopuszcza się dach płaski, kierunku kalenicy nie określa się

 

Ta oferta stanowi idealną opcję dla osób marzących o zamieszkaniu w pięknej, spokojnej okolicy, jednocześnie pozostając w miejscu z doskonałą infrastrukturą i komunikacją z Trójmiastem.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!