BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Urokliwa działka w Chwaszczynie blisko Gdyni!

Działka (Budowlana) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 959 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Chwaszczyno , Rewerenda
  • Numer oferty : BU177200
  • Cena za m2 : 260.69 PLN

Kupuj BEZPIECZNIE i BEZ prowizji!

Urokliwa i płaska działka budowlana w Chwaszczynie blisko Gdyni!

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona jest w Chwaszczynie. Jest to doskonały wybór dla osób, które chcą oderwać się od codziennego zgiełku, jednocześnie pozostając w doskonałej komunikacji z Trójmiastem. Ci nie posiadający własnego pojazdu mogą korzystać ze zlokalizowanego w okolicy przystanku autobusowego. Ogromną zaletą jest też bliskość punktów użyteczności publicznej. Nie brak jest miejsc do aktywnego spędzania czasu w okolicy. Miłośników natury marzących o spokoju i ucieczce od wielkomiejskiego zgiełku zachwyci otoczenie lasów, bogatych w drogi spacerowe i rowerowe, a także jezioro w pobliżu, które po ciężkim dniu pracy dają możliwość złapania oddechu. To idealna lokalizacja dla ludzi ceniących bliskość natury - co za tym idzie ciszę i spokój, a zarazem dobrą komunikację z Trójmiastem.

OPIS:
Działka znajduje się urokliwym i malowniczym osiedlu domków jednorodzinnych. Nieruchomość liczy 959 m2. Ma kształt prostokąta o wymiarach około 25x38m. Media: prąd i woda znajdują się w drodze dojazdowej. Dojazd na nieruchomość kameralną drogą gminną. Istnieje również możliwość wjazdu drogą w której ustanowiona jest służebność. 

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY:
Dla działki zostały wydane warunki zabudowy, które określą jej przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o następujących warunkach kształtowania zabudowy:
- procent pokrycia działki zabudową - max do 20%
- wysokość zabudowy - do 10m;
- dachy wielospadowe lub dwuspadowe o nachyleniu w przedziale od 25° do 45°;
- powierzchnia biologicznie czynna min. 25%.

Teren ten stanowi doskonałą propozycję dla każdego kto zamierza wybudować swój własny dom w zacisznym miejscu blisko natury. Gorąco polecam i zapraszam do prezentacji na żywo!Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!