BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Urokliwa działka przy lesie blisko GDAŃSKA!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 032 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Chwaszczyno , Zielone Osiedle
  • Numer oferty : BU843240
  • Cena za m2 : 281.01 PLN

 

Słoneczna działka budowlana w Chwaszczynie tuż obok LASU!

 

LOKALIZACJA:

Chwaszczyno to miejsce idealne dla osób które pragną spokoju ze świetnym dojazdem do centrum miasta.

Dzięki temu ze niedaleko znajduje się obwodnica z łatwością dojedziemy zarówno do Gdańska Sopotu jak i Gdyni. Osoby niezmotoryzowane ucieszy łatwy dostęp do komunikacji: zarówno autobusowej jak i kolejowej PKM! Wygodę mieszkańcom tej urokliwej miejscowości zapewnia pełna infrastruktura handlowo-usługowa. W pobliżu znajdziemy szkołę, przedszkole, centrum handlowe, supermarkety, kościół a także fryzjera czy kosmetyczkę. To wszystko z daleka od zgiełku wielkiego miasta. Liczne tereny zielone na wyciągnięcie ręki gwarantują liczne drogi spacerowe i niezapomniane wycieczki dla całej rodziny. Pobliskie jezioro w zapewnia mnóstwo możliwości spędzania czasu wolnego, a po ciężkim dniu pracy dają możliwość złapania oddechu przy malowniczym krajobrazie.

 

OPIS:

Działka położona jest w nowo budującej się części miejscowości. Znajdziemy tu piękne widoki, pola, łąki oraz lasy. Po sąsiedzku jedynie niska zabudowa jednorodzinna. Takie połączenia sprawia, że w tym miejscu czas zwalnia i można się poczuć jak na wakacjach. Powierzchnia działki wynosi 1032m2. Ma ona kształt prostokąta o wymiarach w przybliżeniu 39x26m. Jest to teren płaski, nieogrodzony i świetnie nasłoneczniony. Dojazd do działki gminną drogą z płyt jumbo. Media: prąd i woda na granicy działki zaś gaz znajduje się nieco dalej.

 

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY:

Dla działki zostały wydane warunki zabudowy, które określają następujące możliwości kształtowania zabudowy:

- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna

- pokrycie działki zabudową max. 30%

- powierzchnia biologicznie czynna min. 30%

- wysokość budynku max. 10,5m

- dach dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia połaci 22°-45°

 

Jest to oferta idealna dla ludzi ceniących bliskość natury, ciszę i spokój, a zarazem aktywnych zawodowo. Wręcz idealna pod tzw. "domek z białym płotkiem".

Gorąco polecam i zapraszam do prezentacji na żywo!