BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Działki pod budowę domu w Borkowie Łostowickim!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 073 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Borkowo , Na Osiedlu Domów
  • Numer oferty : BU996531
  • Cena za m2 : 251.63 PLN

Kupuj BEZPIECZNIE i BEZ prowizji!

Działki pod budowę domu w Borkowie Łostowickim!

LOKALIZACJA
Nieruchomość położona w Borkowie to gwarancja dobrego dojazdu nie tylko do Gdańska ale także Sopotu, Gdyni, Pruszcza Gdańskiego i Kartuz. W zaledwie kwadrans dostaniemy się do centrum, samochodem lub komunikacją miejską - nieopodal znajduje się przystanek autobusowy (''czerwony miejski''). W bliskiej odległości pełna infrastruktura handlowo-usługowa, sklepy, markety, placówki oświatowe. Jednym z największych atutów jest mnogość terenów zielonych otaczających dom dzięki temu mamy mnóstwo miejsca na rodzinne spacery, pikniki czy też wycieczki rowerowe.

OPIS
Nieruchomości znajdują się na nowopopowstającym osiedlu w sąsiedztwie jeziorka i stawu. W kompleksie zostały już tylko dwie działki - jedna o powierzchni 1073 m2 i druga w kształcie trapezu 1316 m2. Dojazd do działek drogą gruntową w której nabywa się udziały za 5 000 zł. Media: prąd, gaz, woda oraz kanalizacja ok. 200 m od granicy działki.

MOŻLIWOŚCI ZABUDOWY
Działki są objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako MJ zabudowa Mieszkaniowa Jednorodzinna. Zostały na niej wyznaczone następujące warunki:
- powierzchnia zabudowy jednorodzinnej do 40%
- powierzchnia biologicznie czynna min. 50%
- wysokość budynku do 9,5m
- dachy dwuspadowe, symetryczne z poddaszem użytkowym o spadkach 45°, lub półpłaskie o spadkach 12°-22°

Serdecznie zapraszamy na prezentację.

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!