Banino, Diamentowe Osiedle

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 400 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Banino , Diamentowe Osiedle
  • Numer oferty : BU295677
  • Cena za m2 : 150 PLN


Działka budowlana w Baninie! Blisko Gdańska!

LOKALIZACJA
Działka zlokalizowana jest w Baninie, bardzo szybko rozwijającej się miejscowości. Największym plusem jest bliskość Gdańska do którego wygodny dojazd mają nie tylko osoby zmotoryzowane, ale także osoby nie posiadające samochodu dzięki komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, supermarkety, restauracja, stacje benzynowe i inne punkty użyteczności publicznej. Dodatkowo bliskość lasów, stawów i malowniczych ścieżek spacerowych gwarantuje niezapomniane rodzinne wycieczki rowerowe i spacerowe.

OPIS
Nieruchomość zlokalizowana jest na terenie rozwijającego się osiedla domów jednorodzinnych. Prostokątna działka liczy 1400 m2. Media: prąd, gaz i woda znajdują się w drodze dojazdowej do działki. Bezpośredni dojazd do działki drogą gminną.

MOŻLIWOŚCI ZABUDOWY
Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa jego przeznaczenie jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.
Parametry kształtowania zabudowy:
- wskaźnik powierzchni zabudowy nie więcej niż 30%
- wysokość zabudowy max. 10m;
- dachy dwuspadowe lub wielospadowe o kącie nachylenia 25° - 45°;
- powierzchnia biologicznie czynna nie mniejsza niż 30%


Jeśli marzy Ci się niedroga działka w dobrej komunikacji z Gdańskiem - to jest to doskonały wybór! Przyjedź na prezentację, zobacz tą działkę i spełnij swoje marzenie o domie z ogródkiem! Nic łatwiejszego!

Oczywiście polecam i zapraszam na prezentację na żywo!