BOCIAN NIERUCHOMOŚCI - Gdansk

Dom bliźniak idealny dla dwóch rodzin !

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 200 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 5
  • Lokalizacja : Rotmanka , Rotmanka
  • Rok budowy : 2001
  • Numer oferty : BU571734
  • Powierzchnia działki : 820 m2
  • Cena za m2 : 2 850 PLN

Kupuj BEZPIECZNIE i BEZ prowizji!

Dom bliźniak idealny dla dwóch rodzin !

LOKALIZACJA:
Położenie miejscowości na obrzeżach Trójmiasta to doskonały wybór dla osób, które chcą oderwać się od codziennego zgiełku, jednocześnie mając doskonałą i swobodną komunikacje z Trójmiastem (bliskość obwodnicy Trójmiejskiej i południowej) . Rotmanka jest bardzo dobrze rozwinięta pod względem infrastruktury handlowo-usługowej, edukacyjnej (szkoła podstawowa cieszy się bardzo dobrą renomą), rekreacyjnej jak i komunikacyjnej.

INFORMACJE TECHNICZNE:
Nieruchomość została wybudowana w 2001r. techniką tradycyjną pustak+ styropian 20cm, całość zaciągnięta siatka i klejem (jedna ściana jeszcze do zrobienia). Dach pokryty jest dachówką ceramiczną. Okna nowe PCV. Nieruchomość wyposażona w dwa systemy grzewcze: piec węglowy i piec elektryczny.

UKŁAD POMIESZCZEŃ:
Powierzchnia całkowita wynosi 200 m2. Składają się na nią 4 kondygnacje:
PIWNICA do wykończenia
PARTER (część główna): salon, kuchnia z jadalnią, garaż
PARTER (osobne mieszkanie): Kuchnia, 3 pokoje, łazienka 
PIĘTRO: 4 sypialnie, łazienka.
STRYCH do wykończenia

OPIS SZCZEGÓŁOWY:
Stan techniczny budynku dobry. Mieszkania surowy do wykończenia. Rozmieszczenie pomieszczeń oraz powierzchnia daje wiele możliwości wykończenia i aranżacji. Obecni właściciele podzielili część główną domu na dwie strefy- dzienną i nocną. Strefa dzienna znajduje się na parterze, gdzie możemy wspólnie razem z rodziną zjeść obiad i spędzić popołudniowy czas. Strefa nocna jest na pierwszy piętrze, gdzie znajdują się 3 oddzielne pokoje oraz bardzo przestronny i otwarty pokój, który możemy zagospodarować na rodzinne kino, salę rekreacyjną, salę ćwiczeń lub jakąkolwiek inną pasję. 

Największym atutem tej nieruchomości jest samodzielne mieszkanie. Może posłużyć jako idealne miejsce nie tylko dla gości, ale także dla rodziny wielopokoleniowej lub pod własną działalność. 

Wyposażenie domu w cenie !

DZIAŁKA:
Nieruchomość znajduje się na posesji o powierzchni 820m2.  Dwie działki budowlane, jedna z działek nie jest zabudowana. Jeżeli nie potrzebujemy tak dużego ogrodu, możemy odsprzedać działkę o powierzchni 400m2 i otrzymać częściowy zwrot kosztu remontu. 

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ !!

Interesują Cię szczegóły oferty - zadzwoń (58) 380-29-29 lub napisz kontakt@bociannieruchomosci.pl - oddzwonimy! Chcesz kupić na kredyt? SPRAWDŹ NAS! Bez ŻADNYCH kosztów dla Ciebie! Zadzwoń lub napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę najlepszą na rynku!